Optiline Action Cam, држач за камера
  • Optiline Action Cam, држач за камера
  • Optiline Action Cam, држач за камера
  • Optiline Action Cam, држач за камера
  • Optiline Action Cam, држач за камера
  • Optiline Action Cam, држач за камера

Optiline Action Cam, држач за камера

650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Производител: Optiline Duolock
Шифра на производ: 90455
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Action Cam, action cam fixing base

Compatible with most action cam covers.

Duolock quick fixing/release system

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS