Lampa Ventura M Церада
  • Lampa Ventura M Церада

Lampa Ventura M Церада

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90220
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Waterproof PEVA. Protects your motorcycle from rain, sun, snow, dust, birds pollution, tree droppings etc..

Weld sewings.

Elasticized front and rear hem.

Pouch included

Dimension: 203x119x89 cm (LHW)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS