Церада за ATV

Церада за ATV

3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Производител: Arwic
Шифра на производ: atvcover
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии: должина 220см висина 125см ширина 85см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS