Церада за мотор Lampa Ventura L
  • Церада за мотор Lampa Ventura L

Церада за мотор Lampa Ventura L

1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90221
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:

Waterproof PEVA. Protects your motorcycle from rain, sun, snow, dust, birds pollution, tree droppings etc..

Weld sewings.

Elasticized front and rear hem.

Pouch included

Dimension: 229x125x99 cm (LHW)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS