Церада за мотор L

Церада за мотор L

1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Производител: Prosev
Шифра на производ: Cerada L
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:
Церадa за мотори и скутери
Изработенa од најквалитетно водоотпорно платно го штитi вашиот мотор од дожд, сонце и прашина.
Во исто време церадата диши и пропушта воздух со што се спречува кондензација внатре и со тоа се спречува рѓосување и мувлосување.
Димензии L: должина 185см висина 150см ширина 85см
Покрива скутери до 50цц и помали макси скутери и моторцикли
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS