Гума Anlas Capra EXT 140/80 - 18 M/C 70R M+S TL
  • Гума Anlas Capra EXT 140/80 - 18 M/C 70R M+S TL
  • Гума Anlas Capra EXT 140/80 - 18 M/C 70R M+S TL

Гума Anlas Capra EXT 140/80 - 18 M/C 70R M+S TL

6.700 ден.
без ДДВ: 5.678 ден.
Производител: Anlas
Шифра на производ: 6462
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS