Чизми Falco Legion 2

Чизми Falco Legion 2

7.630 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 6.466 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Legion2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:
  • Leather outer construction
  • High-Tex waterproof membrane
  • D3O ankle protectors
  • Zip closure on the rear of the boot
  • Stretch panel on the calf for increased comfort
  • Hardwearing rubber sole

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS