Чизми Falco Atlas 2

Чизми Falco Atlas 2

9.360 ден.11.700 ден.
без ДДВ: 7.932 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Atlas2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

"Micro-Synth" upper and  "Air-Tech" laminated inserts. "High-Tex" membrane. Reinforced toe and heel. Elastic rear calf area. "D3O"-backed ankle cups. Hard-wearing injected rubber sole.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS