Брава за заклучување диск црвена Lampa Pinch XL, disk brake lock - Pin Ø 10 mm
  • Брава за заклучување диск црвена Lampa Pinch XL, disk brake lock - Pin Ø 10 mm

Брава за заклучување диск црвена Lampa Pinch XL, disk brake lock - Pin Ø 10 mm

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91566
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Special “push-to-lock” system
  • Protected cylinder plate against drilling and picking
  • 2 standard keys

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS